Зовсім несподівано для всіх, майже за тиждень після останньої презентації, Apple представила, певно, найцікавішй пристрій компаніїї з часів Apple II — електромобіль Apple eCar. Презентація відбулася на закритому заході компнаії, тому все, що поки доступно нам — деякі характеристики, дата надходження у продаж та кілька світлин.

Apple позиціонує авто як «електричний седан бізнес-класу». Автомобіль розганяється з 0 до 100 км/год за 5,9 секунд. Максимальну швидкість авто не тестували офіційно, однак, за інсайдерською інформацією, вона складає близько 200 км/год. На одному заряді Apple eCar здатен проїхати до 340 км.

Коефіцієнт динамічного опору Apple eCar складає всього 0,21 — це найкращий результат серед усіх існуючих наземних авто, попереднім рекордсменом був Tesla Model S. У Apple eCar одразу 2 багажника, обсяг основного становить 900 літрів. Передній додатковий багажний відсік вміщує 200 літрів.

Офіційну вартість авто компанія поки не розголошує, але за попередніми оцінками в США вона становитиме близько 42 000 доларів. Перші партії будуть відвантажені вже наприкінці травня. Якщо ж ви не готові стільки чекати на свій автомобіль — ви можете придбати абсолютно ідентичну Tesla Model 3 вже сьогодні, 1 квітня.